Негізгі ерекшеліктері • Үш фазалық қуат кернеуі • Екі сатылы қыздыру пластиналары • Дөңгелек немесе шаршы плитаның нұсқасы • Термостатты басқаратын пештер • Тот баспайтын болаттан жасалған корпус • Гигиена және қауіпсіздік • Ұзақ қызмет мерзімі Кернеу (Вольт/Гц) - 230-400 / 50-60, Қуат (кВт/ккал) - 4, сыйымдылығы (плита) - Өлшемдері (см) - 40x70x30, Салмағы (кг) - 17
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 40 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Салмақ | 17 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
