Негізгі ерекшеліктері• СКГ немесе табиғи газбен жұмыс істеу • Қауіпсіздік клапаны бар газ шүмегі • Толық немесе төмен жану опциясы • Термостаты және құбырлы оттығы бар пеш • Тот баспайтын оттық • Тот баспайтын болаттан жасалған корпус • Гигиена және қауіпсіздік • Газдың ұзақ қызмет ету мерзімі (Mbar)-21/25-30/50 , Қуаты (кВТ/ккал)-42/36120, Сыйымдылығы (плита)-6, Өлшемдері (см)-120x70x85, Салмағы (кг)-96
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | Газ |
| Өндіруші | Pimak |
| Орнату опциясы | Тәуелсіз |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Конфоркалар | |
| Конфорканың орналасуы | шаршы |
| Газ оттықтарының саны | 4 |
| Пісіру бетінің габаритті өлшемдері | |
| Ені | 120 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
| Салмақ | 96 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
