Негізгі ерекшеліктері • LPG немесе табиғи газбен жұмыс істеу • Сақтандырғыш клапанымен газ краны • Толық немесе төмен жану нұсқасы • Термостатпен және құбырлы жанарғымен пісіру • Тот баспайтын жанарғы • Тот баспайтын болаттан жасалған корпус • Гигиена және қауіпсіздік • Ұзақ қызмет ету мерзімі Газ (Mbar) -21/25-30/50, Қуаты (к Вт/ккал) -42/36120, сыйымдылығы (плита) -6. өлшемдері (см) -120х70х30Салмағы (кг) -72
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | Газ |
| Өндіруші | Pimak |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Конфоркалар | |
| Конфорканың орналасуы | шаршы |
| Газ оттықтарының саны | 4 |
| Пісіру бетінің габаритті өлшемдері | |
| Ені | 120 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Салмақ | 72 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
