Негізгі ерекшеліктері• Электрлік модельдердегі бір фазалы немесе үш фазалы қуат • Термостатты жылыту • Желдеткіштің ауа айналымы • Ылғалдандыру • Тот баспайтын болаттан жасалған корпус • Ыстыққа төзімді қос әйнек • Тағам дайындау таймері • Гигиена және қауіпсіздік • Ұзақ қызмет ету мерзімі Газ (Mbar, Volt) 380/50-60 Қуаты (кВТ/ккал) 10,6 Сыйымдылығы (науа саны) 1/1 - 6 НАУА Өлшемдері (см) 95.5x86.6x82 Салмағы (кг.) 90
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 95.5 мм |
| Жалпы биіктігі | 82 мм |
| Салмақ | 90 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
