Техникалық сипаттамалар Модель RS9880H5S, KG86MWFSPC5, RS9880H8S, RS9880H7S, RS9374H9SPC4, PS912M, PS912D типті инжекторлық басқарумен үйлесімді Деңгейлердің сандық саны 10 Деңгейлер арасындағы қашықтық 80 мм Әрбір пісіру парағының өлшемдері L x W, мм 600x400 Кернеу 400V 3N~ Қуат (кВТ) 15,8 кВТ Өлшемі (W x D x H), мм 987x916x1170 Максималды пісіру температурасы 260 Кепілдік 2 жыл Логистикалық ақпарат Салмағы (кг) 135 Технология ФУНКЦИЯЛАР Конвекциялық пісіру 30°C - 260°C X ЭКОЖҮЙЕ автономды сумен және бумен қамтамасыз ету жүйесі X DRY су мен буды автоматты түрде беру жүйесі 30°C - 260°C Delta T режимінде термиялық сенсормен пісіру X CORE - Ылғалды реттеу Digital Гриль АРНАЙЫ ЦИКЛДАР Түнде автоматты тазалау бағдарламасы Автоматты салқындату X CLEAN автоматты жуу АВТОМАТТЫ ПІСІРУ Түнде пісіру Әрбір бағдарламаға арналған пісіру циклдары X PREHEATING Бағдарламалар саны 100 Қол душы ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДА АУАНЫҢ ТАРАЛУЫ X EQUAL реверсивті желдеткіштер Екі бағытты реверсивті желдеткіш X POWER Желдеткіштердің жылдамдығы 5 X DOUBLE бу конвекторлары шкафтардың соққыларын салқындататын стендтер БАСҚА ФУНКЦИЯЛАР Өшірілгенге дейін жалғастыру режимі Температура бірлігі °C ЖАРЫҚТАНДЫРУ ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ Ішкі әйнекті оңай тазалау жүйесі X SAFE шыңдалған шыныдан жасалған қос әйнек Су бүркуді сандық реттеу X REVERSE тапсырыс берген кезде ашылатын жағын таңдау - ҚОСЫЛЫМ USB-WI-FI порты X-CLOUD X-Web-Server
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Кепілдік мерзімі | 2 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 987 мм |
| Жалпы биіктігі | 1170 мм |
| Салмақ | 135 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Ені | 400 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 276 447 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
