Модель KG86MWFSPC5, RS9880H8S, RS9880H7S, RS9374H9SPC4, PS912M, PS912D үйлесімді
Инжекторлық түрі
Сандық басқару
Деңгейлер саны 5
Деңгейлер арасындағы қашықтық 106 мм
Әрбір қаңылтыр табаның өлшемдері Д х Ш, мм 600x400
Кернеу 400V 3N ~ Қуаты (кВт) 10,4kW
Өлшемі (Ш х Г х В), мм 987x916x834
Максималды дайындау температурасы 260
Кепілдік 2 жыл.
Салмағы (кг) 98 Брутто (кг) 110
Орамадағы габариттік өлшемдер 1050x990x965
Конвекциялық дайындау 30 °С - 260 °С
X ECOSYSTEM су мен буды автономды беру жүйесі X DRY су мен буды автоматты беру жүйесі 30 °C - 260 °C Delta T режимінде дайындалған X CORE - Digital Grill ылғалды реттеу
АРНАЙЫ ЦИКЛДЕР Автоматты түнгі уақытта тазалау бағдарламасы Автоматты салқындату X CLEAN Автоматты жуу АВТОМАТТЫ ДАЙЫНДАУ Түнгі уақытта дайындау
Әрбір бағдарламаға дайындау циклдері X PREHEATING Бағдарламалардың саны 100 Қол душ ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДАҒЫ АУАНЫ БӨЛУ X EQUAL реверсивті желдеткіштер Екі бағытты реверсивті желдеткіш X POWER Желдеткіштердің жылдамдығы 5 X DOUBLE пароконвектоматтар шокпен салқындату шкафтары тұғырық
БАСҚА ДА ФУНКЦИЯЛАР
Өшіргенге дейін жұмысты жалғастыру режімі
Температура өлшеу бірлігі °C
Жарықтандыру
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ
Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі X SAFE
шыңдалған шыныдан жасалған екі жақты әйнек
Су инжекциясын сандық реттеу X REVERSE тапсырыс беру кезінде ашу жағын таңдау - ҚОСЫЛУ USB-порт WI-FI X-CLOUD X-Web-Server
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Ерекшеліктері | Автоматты жуу жүйесі |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 1050 мм |
| Жалпы биіктігі | 965 мм |
| Салмақ | 98 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Ені | 400 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Жұмыс режимдері | Конвекция+бу |
| Максималды жұмыс температурасы | 260 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
- Бағасы: 1 861 059 ₸


Жіберу 24 маусым 2026
