Техникалық сипаттамалары
Модель RS9880H5S үйлесімді
Инжекторлық түрі
Деңгейлер саны 12
Деңгейлер арасындағы қашықтық 70mm
Кернеу 400V 3N ~ Қуаты (кВт) 15,8kW
Өлшемі (Ш х Г х В), мм 987x916x1170
Максималды дайындау температурасы 260
2 жыл кепілдік
Логистикалық ақпарат
Салмағы (кг) 135
Технологиялар АРНАЙЫ ЦИКЛДАР
Түнгі уақытта автоматты тазалау бағдарламасы Автоматты салқындату X CLEAN Автоматты жуу АВТОМАТТЫ ДАЙЫНДАУ Түнгі уақытта дайындау Әрбір бағдарламаға дайындау циклдері Бағдарламалар саны 100 Қол душ ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДАҒЫ АУАНЫ БӨЛУ X EQUAL кері желдеткіштер Желдеткіштердің жылдамдығы 5 X DOUBLE тіреуіштердің аралық камераларын шок салқындату шкафтарының бу вектоматтары
БАСҚА ДА ФУНКЦИЯЛАР
Өшіргенге дейін жұмысты жалғастыру режімі
Температура өлшеу бірлігі °C
Жарықтандыру
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ
Жеңіл ішкі шыны тазалау жүйесі X SAFE шыңдалған шыныдан екі мәрте әйнек Екінші термосапқа арналған сыртқы қосқыш - Су инжекциясын сандық реттеу X REVERSE тапсырыс беру кезінде ашылу жағын таңдау - USB ҚОСЫЛУ WI-FI X-CLOUD X-Web-Server
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Кепілдік мерзімі | 2 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 987 мм |
| Жалпы биіктігі | 1170 мм |
| Салмақ | 135 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 260 град. |
- Бағасы: 3 600 226 ₸


Жіберу 24 маусым 2026
