Техникалық сипаттамалары
Модель RS9880H5S үйлесімді
Инжекторлық түрі
Деңгейлер саны 7
Деңгейлер арасындағы қашықтық 70mm Кернеу 400V 3N ~ Қуат (кВт) 10,4kW
Өлшемі (Ш х Г х В), мм 987x916x834
Максималды дайындау температурасы 260
2 жыл кепілдік
Логистикалық ақпарат
Салмағы (кг) 98
Технологиялар АРНАЙЫ ЦИКЛДАР Түнгі уақытта автоматты тазалау бағдарламасы Автоматты салқындату X CLEAN Автоматты жуу АВТОМАТТЫ ДАЙЫНДАУ Түнгі уақытта дайындау Әрбір бағдарламаға дайындау циклдері Бағдарламалар саны 100 Қол душ ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДАҒЫ АУАНЫ БӨЛУ X EQUAL реверсивті желдеткіштер Желдеткіштердің жылдамдығы 5 X DOUBLE пароконвектоматтар қораптардың шок салқындату камералары шкафтары
БАСҚА ДА ФУНКЦИЯЛАР
Өшіргенге дейін жұмысты жалғастыру режімі
Температура өлшеу бірлігі °C
Жарықтандыру
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ
Жеңіл ішкі шыны тазалау жүйесі X SAFE шыңдалған шыныдан екі мәрте әйнек Екінші термосапқа арналған сыртқы қосқыш - Су инжекциясын сандық реттеу X REVERSE тапсырыс беру кезінде ашылу жағын таңдау - USB ҚОСЫЛУ WI-FI X-CLOUD X-Web-Server
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Кепілдік мерзімі | 2 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 987 мм |
| Жалпы биіктігі | 834 мм |
| Салмақ | 98 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Ені | 400 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Жұмыс режимдерінің саны | 100 |
| Максималды жұмыс температурасы | 260 град. |
- Бағасы: 3 131 100 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
