Техникалық сипаттамалар Инжекторлық типті Деңгейлер саны 5 Деңгейлер арасындағы қашықтық 70 мм Кернеу 400V 3N~ Қуат (кВТ) 10,4кВТ Өлшемі (W x D x H), мм 987x916x674 Пісірудің максималды температурасы 260 Кепілдік 2 жыл Логистикалық ақпарат Салмағы (кг) 88 Технология АРНАЙЫ ЦИКЛДАР Түнде автоматты тазалау бағдарламасы Автоматты салқындату X CLEAN автоматты жуу АВТОМАТТЫ ПІСІРУ Түнде пісіру Әр бағдарламаға арналған пісіру циклдары Бағдарламалар саны 100 Қол душы ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДА АУАНЫҢ ТАРАЛУЫ X ТЕҢ қайтымды желдеткіштер Желдеткіштердің жылдамдығы 5 X DOUBLE бу конвекторлары шкафтары соққылармен салқындатылатын тіреуіш камераларының БАСҚА ФУНКЦИЯЛАРЫ Өшірілгенге дейін үздіксіз жұмыс режимі Температура бірлігі °C Жарықтандыру ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР Ішкі әйнекті оңай тазалау жүйесі X SAFE шыңдалған шыныдан жасалған қос әйнек Екінші термиялық зондқа арналған сыртқы қосқыш - Су бүркуін сандық реттеу X REVERSE тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын жағын таңдау - USB-WI-FI портын қосу X-CLOUD X-Web-Server
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Автоматты жуу жүйесі |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Кепілдік мерзімі | 2 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 987 мм |
| Жалпы биіктігі | 674 мм |
| Салмақ | 88 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 961 168 ₸


Жіберу 24 маусым 2026
