Техникалық сипаттамалары Инжекторлық түрі Деңгейлер саны 12 Деңгейлер арасындағы қашықтық 75mm Кернеу 400V 3N ~ Қуат (кВт) 16,1kW Өлшем (Ш х Г х В), мм 790x1066x1263 Максималды дайындау температурасы 260 Кепілдік 2 жыл Салмағы (кг) 135 ФУНКЦИЯЛАРЫ Конвекциялық дайындау 30 °С - 260 °С X ECOSYSTEM Су мен буды автономды беру жүйесі Delta T режимінде жылу күші бар дайындау X CORE АРНАЙЫ ЦИКЛДАР Түнгі уақытта автоматты тазалау бағдарламасы Автоматты салқындату X CLEAN автоматты жуу Автоматты жуу ДАЙЫН ҒА Түнгі уақытта дайындау Әрбір бағдарламаға дайындау циклдері Қол себезгісі 400 бағдарлама 10 жылдамдық желдеткіштері ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДАҒЫ АУАНЫ БӨЛУ X EQUAL реверсивті желдеткіштер X DOUBLE пароконвектоматтар қораптардың аралық камераларын шок суыту шкафтары БАСҚА ДА ФУНКЦИЯЛАР Жұмысты жалғастыру режимі сөндіру Температура өлшеу бірлігі °C Жарықтандыру ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР Жеңіл ішкі шыны тазалау жүйесі X SAFE шыңдалған шыныдан екі мәрте әйнек Екінші термосқышқа арналған сыртқы қосқыш - Су инжекциясын сандық реттеу X REVERSE тапсырыс беру кезінде ашу жағын таңдау - ҚОСЫЛУ USB-порт WI-FI X-CLOUD X-Web-Server - Стан
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 790 мм |
| Жалпы биіктігі | 1263 мм |
| Салмақ | 135 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 292 000 ₸


Жіберу 24 маусым 2026
