Техникалық сипаттамалары Инжекторлық типті Деңгейлер саны 7 Деңгейлер арасындағы қашықтық 75мм Кернеу 400В 3Н~ Қуат (кВТ) 10,8 кВТ Өлшемі (W x D x H), мм 790x1066x941 Максималды пісіру температурасы 260 Кепілдік 2 жыл Логистикалық ақпарат Салмағы (кг) 100 Технология ФУНКЦИЯЛАР Конвекциялық пісіру 30°C - 260°C X ЭКОЖҮЙЕ автономды сумен жабдықтау жүйесі және бу Бумен пісіру Delta T режимінде X CORE термиялық сенсорымен АРНАЙЫ ЦИКЛДАР Автоматты тазалау бағдарламасы түнгі уақытта Автоматты салқындату X CLEAN автоматты жуу АВТОМАТТЫ ПІСІРУ Түнгі уақытта пісіру Пісіру циклдары әрбір бағдарламаға Қол душы 400 бағдарлама 10 жылдамдықты желдеткіштер АУАНЫ БӨЛУ ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДА X EQUAL қайтымды желдеткіштер X DOUBLE бу конвектоматов шкафтардың соққылы салқындату айырғыш камералар тіреулер ӨЗГЕ ДЕ ФУНКЦИЯЛАР режимі жұмысын жалғастырғанға дейін Температураны өлшеу бірлігі °C Жарықтандыру ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ Ішкі әйнекті оңай тазалау жүйесі X SAFE екі қабатты шыныдан жасалған шыңдалған шыныдан жасалған екінші термиялық зондқа арналған сыртқы қосқыш - Су бүркуін сандық реттеу X REVERSE тапсырыс берген кезде ашылатын жағын таңдау - ҚОСЫЛЫМ USB WI-FI порты X-CLOUD X-Web-Server
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 790 мм |
| Жалпы биіктігі | 941 мм |
| Салмақ | 100 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 220 370 ₸


Жіберу 24 маусым 2026
