Техникалық сипаттамалар Инжекторлық типті Деңгейлер саны 5 Деңгейлер арасындағы қашықтық 75мм Кернеу 400В 3Н~ Қуат (кВТ) 9,5кВТ Өлшемі (W x D x H), мм 790x1026x783 Максималды пісіру температурасы 260 Кепілдік 2 жыл Логистикалық ақпарат Салмағы (кг) 92 Технология ФУНКЦИЯЛАР Конвекциялық пісіру 30°C - 260°C X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен қамтамасыз ету жүйесі Delta T режимінде X CORE термиялық сенсорымен пісіру АРНАЙЫ ЦИКЛДАР Түнде автоматты тазалау бағдарламасы уақыт Автоматты салқындату X CLEAN автоматты жуу АВТОМАТТЫ ПІСІРУ Түнгі уақытта пісіру Пісіру циклдары әрбір бағдарламаға Қол душы 400 бағдарлама 10 жылдамдықты желдеткіштер АУАНЫ ТАРАТУ ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДА X EQUAL қайтымды желдеткіштер X DOUBLE бу конвектоматорларының шкафтардың соққылы салқындату расставочных камералардың тұғырларды ӨЗГЕ ДЕ ФУНКЦИЯЛАР Жұмысты жалғастыру режимі өшірілгенге дейін Температура өлшем бірлігі °C Жарықтандыру ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ Ішкі әйнекті оңай тазалау жүйесі X SAFE екі қабатты шыныдан жасалған шыңдалған шыныдан жасалған екінші термиялық зондқа арналған сыртқы қосқыш - Су бүркуін сандық реттеу X REVERSE тапсырыс берген кезде ашылатын жағын таңдау - ҚОСЫЛЫМ USB WI-FI порты X-CLOUD X-Web-Server
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 790 мм |
| Жалпы биіктігі | 783 мм |
| Салмақ | 92 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 057 200 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
