Техникалық сипаттамалар Үлгі KG79MDF2, TRSG156040, TRSG556040, S24010 типті инжекторлық басқарумен үйлесімді Деңгейлердің сандық саны 5 Деңгейлер арасындағы қашықтық 75 мм Әрбір науаның өлшемдері L x W, мм 600x400 Кернеу 400V 3N~ Қуат (кВТ) 9,5кВТ Өлшемі (Вт х Г х В), мм 790x1026x783 Максималды пісіру температурасы 260 Кепілдік 2 жыл Логистикалық ақпарат Салмағы (кг) 92 Технология ФУНКЦИЯЛАР Конвекциялық пісіру 30°C - 260°C X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен қамтамасыз ету жүйесі X DRY 30°C - 260°C автоматты сумен және бумен қамтамасыз ету жүйесі Delta T режимінде термиялық сенсормен пісіру X CORE - Ылғалды реттеу Digital АРНАЙЫ ЦИКЛДАР Түнде автоматты тазалау бағдарламасы Автоматты салқындату X CLEAN Автоматты жуу АВТОМАТТЫ ПІСІРУ Түнде пісіру Әрбір бағдарламаға арналған пісіру циклдары X PREHEATING Қол душы 400 бағдарлама Желдеткіштердің 10 жылдамдығы ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДА АУАНЫ БӨЛУ X CORE - Ылғалды реттеу EQUAL қайтымды желдеткіштер Екі бағытты қайтымды желдеткіш X POWER X DOUBLE бу конвектоматорларының шкафтарының соққыларын салқындататын БАСҚА ФУНКЦИЯЛАР Өшірілгенге дейін үздіксіз жұмыс режимі Температура бірлігі °C Жарықтандыру ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ Ішкі әйнекті оңай тазарту жүйесі X SAFE температуралы шыныдан жасалған екі қабатты әйнек Су бүркуді сандық реттеу X REVERSE тапсырыс берген кезде ашылатын жағын таңдау - ҚОСЫЛУ USB-WI-FI порты X-CLOUD X-Web-Server
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 790 мм |
| Жалпы биіктігі | 783 мм |
| Салмақ | 92 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 593 864 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
