Техникалық сипаттамалар Үлгі KG79MWF2, PS712M, RS7984H7S, S24006, PS712D типті инжекторлық басқарумен үйлесімді Деңгейлердің сандық саны 10 Деңгейлер арасындағы қашықтық 80 мм Әрбір науаның өлшемдері L x W, мм 600x400 Кернеу 400V 3N~ Қуат (кВТ) 16,1кВТ Өлшемі (Вт х Г х В), мм 790x1077x1263 Максималды пісіру температурасы 260 Кепілдік 2 жыл Логистикалық ақпарат Салмағы (кг) 134 Технология ФУНКЦИЯЛАР Конвекциялық пісіру 30°C - 260°C X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен жабдықтау жүйесі X DRY су мен буды автоматты түрде беру жүйесі 30°C - 260°C Delta T режимінде термиялық сенсормен пісіру X CORE - Ылғалды реттеу Digital Гриль АРНАЙЫ ЦИКЛДАР Түнде автоматты тазалау бағдарламасы Автоматты салқындату X CLEAN Автоматты жуу АВТОМАТТЫ ПІСІРУ Түнде пісіру Әрбір бағдарлама үшін пісіру циклдары X PREHEATING Қол душы 400 бағдарлама 10 жылдамдық желдеткіштердің ЖҰМЫС КАМЕРАСЫНДАҒЫ АУАНЫҢ ТАРАЛУЫ X ТЕҢ қайтымды желдеткіштер Екі бағытты қайтымды желдеткіш X POWER X DOUBLE бу конвектоматорларының шкафтарының соққыларын салқындататын БАСҚА ФУНКЦИЯЛАР Өшірілгенге дейін үздіксіз жұмыс режимі Температура бірлігі °C Жарықтандыру ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ Ішкі әйнекті оңай тазарту жүйесі X SAFE температуралы шыныдан жасалған екі қабатты әйнек Су бүркуді сандық реттеу X REVERSE тапсырыс берген кезде ашылатын жағын таңдау - ҚОСЫЛУ USB-WI-FI порты X-CLOUD X-Web-Server
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 790 мм |
| Жалпы биіктігі | 1263 мм |
| Салмақ | 134 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Ені | 400 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 344 250 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
