Негізгі сипаттама Hurakan HKN-VRX1500/330 үстел үсті тоңазытқыш витринасы салаттарды, пицца ингредиенттерін және т.б. көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Пицца үстелімен бірге немесе тоңазытқыш жабдықтың жеке бөлігі ретінде пайдалануға болады. Техникалық сипаттамалары: — Температуралық режим: +2...+8C — Корпус материалы: тот баспайтын болат — Сыйымдылығы: 7 GN1/4 гастрохем — Статикалық салқындату Техникалық сипаттамасы 1500х335х435мм, 220В, 7хGN1/4, +2...+8C, макс. гастрохем тереңдігі 150мм, гастрохем жинаққа негізгі сипаттамалар кірмейді Ингредиенттерге арналған өнім түрі Min-max температура диапазоны 2 ... 8 C Гастрономиялық Иә Гастрохем мөлшері Gn 1/4 Гастроэмкосттардың сыйымдылығы 7 дана. Қақпақтың болуы Құрылғының оң жақта орналасуы Жоқ Хладагент түрі R600a Ұзындығы 1500 мм Ені 335 мм Биіктігі 435 мм Қуаты 0,11 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 32 кг Брутто салмағы 47 кг Брутто ұзындығы 1590 мм Брутто ені 400 мм Брутто биіктігі 470 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көрме |
| Витрина түрі | Арал |
| Витрина пішіні | Түзу (сызықтық) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Биіктігі | 435 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
