Негізгі сипаттама Hurakan HKN-LPD100 тоңазытқыш витриналары сусындарды, жеңіл тағамдарды, салаттарды, десерттерді және қажетті сақтау температурасы 0 с-тан жоғары тез бұзылатын тағамдарды сақтауға арналған. Мүмкіндіктер: - Динамикалық салқындату - Корпус материалы: пластик+шыны - Сөре өлшемі 608х328 мм - Жарықдиодты жарықтандыру Техникалық сипаттамасы 705х472х687мм, 100 литр, 0-12С, 39кг, 0,19кВТ, 220В, R600a, корпус материалы: пластик+шыны, сөре өлшемі 608х328мм, жарықдиодты жарықтандыру Негізгі сипаттамалары Көлемі 100 литр. Иілген әйнегі бар витринаның конструкциясы Үстел үсті бұрыштық орнату түрі Жоқ Диапазон min-max температуралар 0... 12 C Сөрелер саны 2 дана. Түсі Қара Қондырғының төменгі бөлігінің орналасуы Хладагент түрі R600a Ұзындығы 705 мм Ені 472 мм Биіктігі 687 мм Қуаты 0,19 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 39 кг Брутто салмағы 42,5 кг Брутто ұзындығы 756 мм Брутто ені 524 мм Брутто биіктігі 735 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көрме |
| Витрина түрі | Арал |
| Сөрелер саны | 3 д. (дана) |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 472 мм |
| Биіктігі | 687 мм |
| Ұзындығы | 705 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
