Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-UPD78 тоңазытқыш витринасы сусындарды, жеңіл тағамдарды, салаттарды, десерттерді және қажетті сақтау температурасы 0 С-тан жоғары тез бұзылатын тағамдарды сақтауға арналған. Ерекшеліктері: - Жарықтандыру - Құлып - Корпус материалы: пластик+шыны - Сөре өлшемі 357х325х18мм Техникалық сипаттамасы 428х386х960мм, 78 литр, 0-12С, 34кг, 0,18кВТ, 220В, R600a, артқы жарық, құлып, корпус материалы: пластик+шыны, сөре өлшемі 357х325х18мм Негізгі сипаттамалары Көлемі 78 литр. Тікелей әйнегі бар витринаның конструкциясы Орнату түрі Едендік бұрыштық Жоқ Витринаның ең төменгі температурасы 0 °C Витринаның ең жоғары температурасы 12 °C Диапазон min-max температура 0 ... 12 C Сөрелер саны 3 дана. Түсі Ақ Агрегаттың Төменгі бөлігінің орналасуы Хладагент түрі R600a Ұзындығы 428 мм Ені 386 мм Биіктігі 960 мм Қуаты 0,18 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 34 кг Брутто салмағы 36 кг Брутто ұзындығы 475 мм Брутто ені 440 мм Брутто биіктігі 1030 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көрме |
| Витрина түрі | Арал |
| Витрина пішіні | Түзу (сызықтық) |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 386 мм |
| Биіктігі | 960 мм |
| Ұзындығы | 428 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
