Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-UPD72 тоңазытқыш витринасы сусындарды, жеңіл тағамдарды, салаттарды, десерттерді және қажетті сақтау температурасы 0 С-тан жоғары тез бұзылатын тағамдарды сақтауға арналған. Ерекшеліктері: - Дөңгелек айналмалы сөрелер-торлар - LED жарықтандыру - Корпус материалы: пластик+шыны Техникалық сипаттамасы 450х450х983мм, 72 литр, 0-10С, 39кг, 0,19кВТ, 220В, R600a, дөңгелек айналмалы сөрелер-торлар, LED жарықтандыру, корпус материалы: пластик+шыны Негізгі сипаттамалары Көлемі 72 л. Бүгілген әйнегі бар витринаның конструкциясы Орнату түрі Едендік бұрыштық Жоқ Витринаның ең төменгі температурасы 0 °C Витринаның ең жоғары температурасы 10 °C Диапазон min-max температура 0 ... 10 C Сөрелер саны 3 дана. Түсі Қара Қондырғының төменгі бөлігінің орналасуы Хладагент түрі R600a Ұзындығы 450 мм Ені 450 мм Биіктігі 983 мм Қуаты 0,17 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 39 кг Брутто салмағы 41 кг Брутто ұзындығы 500 мм Брутто ені 500 мм Брутто биіктігі 1040 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көрме |
| Витрина түрі | Арал |
| Витрина пішіні | Дөңгелек |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Биіктігі | 983 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
