Негізгі сипаттама Hurakan HKN-LPD100B тоңазытқыш дисплей шкафтары сусындарды, жеңіл тағамдарды, салаттарды, десерттерді және тез бұзылатын тағамдарды сақтауға арналған. Ерекшеліктері: - Көлемі: 100 литр - Температура диапазоны: 2...8С - Жарықдиодты жарықтандыру - 2 сөре Техникалық сипаттамасы 682х450х675мм, 220В, 100 литр, 2-8С, 39кг, 0,22кВТ, 220В, R600a, жарықдиодты жарықтандыру, 2 сөре Негізгі сипаттамалары Көлемі 100 литр. Иілген әйнегі бар витринаның конструкциясы Үстел үсті бұрыштық орнату түрі Жоқ Диапазон min-max температуралар 2 ... 8 C Сөрелер саны 2 дана. Түсі Қара Қондырғының төменгі бөлігінің орналасуы Хладагент түрі R600a Ұзындығы 682 мм Ені 450 мм Биіктігі 675 мм Қуаты 0,22 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 39 кг Брутто салмағы 42 кг Брутто ұзындығы 756 мм Брутто ені 524 мм Брутто биіктігі 760 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көрме |
| Витрина түрі | Арал |
| Сөрелер саны | 3 д. (дана) |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Биіктігі | 675 мм |
| Ұзындығы | 682 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
