Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-UPD68 тоңазытқыш витринасы сусындарды, жеңіл тағамдарды, салаттарды, десерттерді және қажетті сақтау температурасы 0 С-тан жоғары тез бұзылатын тағамдарды сақтауға арналған. Ерекшеліктер: - Құлып - Корпус материалы: пластик+шыны Техникалық сипаттамасы 428х386х885мм, 68 литр, 0-12С, 32,5кг, 0,18кВТ, 220В, R600a, құлып, корпус материалы: пластик+шыны Негізгі сипаттамалары Көлемі 68 л. Тікелей әйнегі бар витринаның конструкциясы Үстел үсті бұрыштық орнату түрі Жоқ Витринаның ең төменгі температурасы 0 °C Витринаның ең жоғары температурасы 12 °C Диапазон min-max температура 0 ... 12 C Сөрелер саны 3 дана. Түсі Ақ Агрегаттың төменгі бөлігінің орналасуы Хладагент түрі R600a Ұзындығы 428 мм Ені 386 мм Биіктігі 885 мм Қуаты 0,18 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 32,5 кг Брутто салмағы 35 кг Брутто ұзындығы 475 мм Брутто ені 440 мм Брутто биіктігі 955 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көрме |
| Витрина түрі | Арал |
| Витрина пішіні | Түзу (сызықтық) |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 386 мм |
| Биіктігі | 885 мм |
| Ұзындығы | 428 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
