Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-UPD105R тоңазытқыш витринасы сусындарды, жеңіл тағамдарды, салаттарды, десерттерді және қажетті сақтау температурасы 0 С-тан жоғары тез бұзылатын тағамдарды сақтауға арналған. Мүмкіндіктер: - Жарықдиодты жарықтандыру - 3 сөре Техникалық сипаттамасы 480х480х1030мм, 220В, 105 литр, 2-8С, 50кг, 0,23кВТ, 220В, R600a, жарықдиодты жарықтандыру, 3 сөре Негізгі сипаттамалары Көлемі 105 литр. Бүгілген әйнегі бар витринаның конструкциясы Үстел үсті бұрыштық орнату түрі Жоқ Витринаның ең төменгі температурасы 2 °C Витринаның ең жоғары температурасы 8 °C Диапазон min-max температуралар 2 ... 8 C Сөрелер саны 3 дана. Түсі Тот баспайтын Қондырғының орналасуы Төменгі Хладагент түрі R600a Ұзындығы 480 мм Ені 480 мм Биіктігі 1030 мм Қуаты 0,23 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 50 кг Брутто салмағы 53 кг Брутто ұзындығы 565 мм Брутто ені 565 мм Брутто биіктігі 1100 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көрме |
| Витрина түрі | Арал |
| Витрина пішіні | Дөңгелек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Ұзындығы | 480 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
