Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-UPD108 тоңазытқыш витринасы сусындарды, жеңіл тағамдарды, салаттарды, десерттерді және қажетті сақтау температурасы 0 С-тан жоғары тез бұзылатын тағамдарды сақтауға арналған. Ерекшеліктер: - Жарықдиодты жарықтандыру - Корпус материалы: тот баспайтын.болат+шынының техникалық сипаттамасы 470х470х870мм, 108 литр, 0-12С, 52кг, 0,23кВТ, 220В, R600a, жарықдиодты жарықтандыру. корпус материалы: тот баспайтын.болат+шыны Негізгі сипаттамалары Көлемі 108 л. Тікелей әйнегі бар витринаның конструкциясы Үстел үсті бұрыштық орнату түрі Жоқ Витринаның ең төменгі температурасы 0 °C Витринаның ең жоғары температурасы 12 °C Диапазон min-max температура 0 ... 12 C Сөрелер саны 4 дана. Түсі Сұр Агрегаттың жоғарғы бөлігінің орналасуы Хладагент түрі R600a Ұзындығы 470 мм Ені 470 мм Биіктігі 870 мм Қуаты 0,23 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 52 кг Брутто салмағы 54 кг Брутто ұзындығы 540 мм Брутто ені 560 мм Брутто биіктігі 940 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Көрме |
| Витрина түрі | Арал |
| Витрина пішіні | Түзу (сызықтық) |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Ұзындығы | 470 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
