Техникалық сипаттамасы 600х600х750мм, 220В, 2кВт, 31кг, шаршы мұз бетінің жағы 48см, 4 доңғалақ, 18кг/сағ Негізгі сипаттамалары Ұзындығы 600 мм Ені 600 мм Биіктігі 750 мм Қуаты 2 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 31 кг Брутто салмағы 40,5 кг Брутто ұзындығы 930 мм Брутто ені 530 мм Брутто биіктігі 800 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмақ | 31 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
