Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-BQ66FP балмұздақ мұздатқышы арнайы қоспалардан жұмсақ балмұздақ жасауға арналған. Шағын өлшем және түрлі-түсті дизайн оған кез келген фастфуд кәсіпорнының интерьеріне сәйкес келуге мүмкіндік береді. Қызмет көрсетудегі қарапайымдылық пен ыңғайлылық біздің үлгілерімізге үлкен танымалдылықты қамтамасыз етеді. Мүмкіндіктер: — Өнімділігі 18-20 л / сағ — 6 литр салқындатылмаған 2 сыйымдылық — 3 тарату тобы — Электрондық басқару — Өнімге ауа жіберетін сорғы — Боялған металл корпус — Дөңгелектердегі еден — Embraco NT2172GK компрессорының техникалық сипаттамасы 540x665x1275, 220В, 1,85кВТ, 95 кг, өнімділігі 18-20 л/сағ, 6 литрлік салқындатқышсыз 2 сыйымдылық, 3 тарату тобы, электронды басқару, өнімге ауа жіберетін сорғы, корпус, боялған металл, еденге арналған дөңгелектер, компрессор Embraco NT2172GK Негізгі сипаттамалары Жұмсақ жұмсақ балмұздақтың түрі Орнату түрі Еденге арналған Өнімділігі 20 л/сағ. Қоспаны пастерлеу Жоқ Хладагент түрі R404a Ұзындығы 665 мм Ені 540 мм Биіктігі 1275 мм Қуаты 1,85 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 95 кг Брутто салмағы 73,6 кг Брутто ұзындығы 580 мм Брутто ені 730 мм Брутто биіктігі 1340 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Еден |
| Сыйымдылықтар саны | 3 |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 665 мм |
| Ені | 540 мм |
| Биіктігі | 1275 мм |
| Салмақ | 95 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
