Техникалық сипаттамасы 1000x600x750, 220В, 2кВт, 59,2кг, шаршы мұз бетінің жағы 48см, ингредиенттерге арналған 6 кіріктірілген және салқындатылған бөлік, 4 доңғалақ, қақпақтары бар гастрономдар және 2 қалақшалар кіреді Негізгі сипаттамалары Ұзындығы 1000 мм Ені 600 мм Биіктігі 750 мм Қуаты 2 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 59,2 кг Брутто салмағы 68,5 кг Брутто ұзындығы 1050 мм Ені брутто 650 мм Брутто биіктігі 800 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмақ | 59.2 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
