Техникалық сипаттамасы 210х655х780мм, 220В, 1КВт, өнімділігі 12-16 л/сағ, 1 сыйымдылығы 4,5 литр, 1 тарату тобы, өнімге ауа жіберетін сорғы, корпус боялған металл, 60 кг Негізгі сипаттамалары Ұзындығы 210 мм Ені 655 мм Биіктігі 780 мм Қуаты 1 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 53 кг Жалпы салмағы 72 кг Жалпы ұзындығы 270 мм Жалпы ені 750 мм Биіктігі брутто 930 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Материал | Болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Ені | 655 мм |
| Биіктігі | 780 мм |
| Салмақ | 60 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
