Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-BQ58P балмұздақ мұздатқышы арнайы қоспалардан жұмсақ балмұздақ жасауға арналған. Шағын өлшем және түрлі-түсті дизайн оған кез келген фастфуд кәсіпорнының интерьеріне сәйкес келуге мүмкіндік береді. Қызмет көрсетудегі қарапайымдылық пен ыңғайлылық біздің үлгілерімізге үлкен танымалдылықты қамтамасыз етеді. Мүмкіндіктер: — көлемі 5,8 литр болатын 2 бункер — Сыйымдылығы 18-20 л/сағ — 3 тарату тобы — Электронды басқару — Өнімге ауа жіберетін сорғы — Embraco NT2172GK компрессорының техникалық сипаттамасы 540x665x795, 220В, 1,85кВТ, 90 кг, көлемі 5,8 литр болатын 2 бункер, сыйымдылығы 18-20 л/сағ, 3 тарату тобы, электронды басқару, өнімге ауа жіберетін сорғы, Embraco компрессоры NT2172GK Негізгі сипаттамалары Балмұздақтың түрі Жұмсақ бағдарламалық жасақтама Орнату түрі Жұмыс үстелі Өнімділігі 20 л/сағ. Қоспаны пастерлеу Жоқ Хладагент түрі R404a Ұзындығы 540 мм Ені 665 мм Биіктігі 795 мм Қуаты 1,85 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 90 кг Брутто салмағы 95 кг Брутто ұзындығы 610 мм Брутто ені 760 мм Брутто биіктігі 900 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 665 мм |
| Биіктігі | 795 мм |
| Салмақ | 90 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 974 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
