Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-BQ6TP балмұздақ мұздатқышы арнайы қоспалардан жұмсақ балмұздақ жасауға арналған. Шағын өлшем және түрлі-түсті дизайн оған кез келген фастфуд кәсіпорнының интерьеріне сәйкес келуге мүмкіндік береді. Қызмет көрсетудегі қарапайымдылық пен ыңғайлылық біздің үлгілерімізге үлкен танымалдылықты қамтамасыз етеді. Ерекшеліктері: — Өнімділігі 16-18 л/сағ — 1 сыйымдылығы 6 литр — 1 тарату тобы — Электронды басқару — Өнімге ауа жіберетін сорғы — Боялған металл корпусы — Tecumseh компрессорының техникалық сипаттамасы 210х554х740мм, 220В, 1,2 кВТ, өнімділігі 16-18 л/сағ, 1 сыйымдылығы 6 литр, 1 тарату тобы, электронды басқару, өнімге ауа жіберетін сорғы, корпус боялған металл, компрессор Tecumseh Негізгі сипаттамалары Балмұздақтың бір түрі Жұмсақ жұмсақ Қондырғы түрі Жұмыс үстелінің өнімділігі Сағатына 18 литр. Қоспаны пастерлеу Жоқ Хладагент түрі R404a Ұзындығы 210 мм Ені 554 мм Биіктігі 740 мм Қуаты 1,2 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 43 кг Брутто салмағы 46,6 кг Брутто ұзындығы 310 мм Брутто ені 690 мм Брутто биіктігі 840 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Ені | 554 мм |
| Биіктігі | 740 мм |
| Салмақ | 43 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 024 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
