Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-BQL65T балмұздақ мұздатқышы арнайы қоспалардан жұмсақ балмұздақ жасауға арналған. Шағын өлшем және түрлі-түсті дизайн оған кез келген фастфуд кәсіпорнының интерьеріне сәйкес келуге мүмкіндік береді. Қызмет көрсетудегі қарапайымдылық пен ыңғайлылық біздің үлгілерімізге үлкен танымалдылықты қамтамасыз етеді. Ерекшеліктері: — көлемі 6,5 литр болатын 2 бункер — Сыйымдылығы 25 л/сағ — 3 тарату тобының техникалық сипаттамасы 715х560х800, 220В, 1,8 кВТ, көлемі 6,5 литр болатын 2 бункер, сыйымдылығы 25 л/сағ, 3 тарату тобы, 105 кг, түнгі қоймасы жоқ, ауа сорғысы жоқ Негізгі сипаттамалары Балмұздақ түрі Жұмсақ жұмсақ Үстелге арналған қондырғы түрі Өнімділігі 25 л/сағ. Қоспаны пастерлеу Жоқ Хладагент түрі R290 Ұзындығы 715 мм Ені 560 мм Биіктігі 800 мм Қуаты 1,8 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 105 кг Брутто салмағы 110 кг Брутто ұзындығы 830 мм Брутто ені 620 мм Брутто биіктігі 910 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 715 мм |
| Ені | 560 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмақ | 105 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
