Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-FIC10 қуырылған балмұздақ мұздатқышы ең дәмді десерттің қуырылған орамдарын оңай және оңай дайындауға мүмкіндік береді. Аппараттар ашық аспан астындағы мерекелік іс-шараларға, сауда орталықтары мен жәрмеңке алаңдарында пайдалануға өте ыңғайлы. Ерекшеліктері: — Бетінің диаметрі 330мм — 2 қалақшалар жиынтықта Техникалық сипаттамасы 580х470х660мм, бетінің диаметрі 330мм, 220В, 1,3кВТ, 25 кг, 2 қалақшалар жиынтықта Негізгі сипаттамалары Балмұздақ түрі Қуырылған орама Орнату түрі Едендік Пастерлеу қоспалар Жоқ Хладагент түрі R410a Ұзындығы 470 мм Ені 580 мм Биіктігі 660 мм Қуаты 1,3 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 25 кг Салмағы брутто 41,6 кг Брутто ұзындығы 670 мм Брутто ені 550 мм Брутто биіктігі 730 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 470 мм |
| Ені | 580 мм |
| Биіктігі | 660 мм |
| Салмақ | 25 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
