Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-FIC50S қуырылған балмұздақ мұздатқышы ең дәмді десерттің қуырылған орамдарын оңай және оңай дайындауға мүмкіндік береді. Аппараттар ашық аспан астындағы мерекелік іс-шараларға, сауда орталықтары мен жәрмеңке алаңдарында пайдалануға өте ыңғайлы. Мүмкіндіктер: — Шаршы мұз бетінің жағы 50см — LG QKS164PMB компрессоры — 4 доңғалақ, оның 2—уі тежегішпен - 2 қалақша толық Техникалық сипаттамасы 650x650x880, 220В, 2,2 кВТ, шаршы мұз бетінің жағы 50см, LG QKS164PMB компрессоры (хладагент R410a ), 4 доңғалақ, оның 2-уі тежегішпен, 2 қалақша толық Негізгі сипаттамалары Балмұздақ түрі Қуырылған орама Орнату түрі Еденге арналған пастерлеу қоспасы Жоқ Хладагент түрі R410a Ұзындығы 650 мм Ені 650 мм Биіктігі 880 мм Қуаты 2,2 кВТ Кернеуі 220 В Таза салмағы 48 кг Брутто салмағы 65 кг Брутто ұзындығы 670 мм Брутто ені 670 мм Брутто биіктігі 880 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Еден |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 880 мм |
| Салмақ | 48 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
