Негізгі сипаттамасы Hurakan HKN-XLT15M ажыратқыш шкафы – бұл пісіруді бастамас бұрын ашытқы қамырының дайындамасын ашыту үшін қолайлы жағдай жасайтын кәсіби жабдық. Дәлелдеу қамырдың тығыздығын азайтуға және оның көлемін арттыруға мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: – 2 термостат: ылғалды және құрғақ жылытуға арналған – Температуралық режим: - Камерада: +30...+85 С - Резервуардағы су: +30...+110 С – Ыдысқа суды қолмен құю арқылы бумен ылғалдандыру – Әйнегі бар есік тексеру процесін визуалды түрде басқаруға мүмкіндік береді Техникалық сипаттамасы 570х880х920мм, 21кг, 220В, 2,6кВТ, 5 деңгей, деңгейлер арасындағы қашықтық 70мм, температура режимі 30-85С, камера 485х770х650мм, өлшемі науалар 600*400мм Негізгі сипаттамалары Деңгейлер саны 5 дана. Науа түрі En60x40 Науа өлшемі 600x400 мм Деңгейлер арасындағы қашықтық 70 мм Басқару түрі Электромеханикалық Суға қосылу Жоқ Қуат 2.6 кВТ Кернеу 220В Ұзындығы 570 мм Ені 880 мм Биіктігі 920 мм Таза салмағы 21 кг Брутто салмағы 25 кг Брутто ұзындығы 700 мм Брутто ені 960 мм Брутто биіктігі 1000 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 570 мм |
| Ені | 880 мм |
| Биіктігі | 920 мм |
| Салмақ | 21 кг |
| Жинақтау сипаттамасы | |
| Пісіру парағының ені | 600 мм |
| Пісіру парағының ұзындығы | 400 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
