Негізгі сипаттама Hurakan HKN-HEP2 пицца пеші пиццериялар, кафелер, мейрамханалар және маусымдық мекемелер үшін өте қолайлы. Ол орташа жинақы және қызмет көрсетуде өте ыңғайлы. Ерекшеліктері: – Электромеханикалық басқару панелі – Камерадағы температураны +100–ден +450 С-қа дейінгі диапазонда басқаруға арналған термостаттар - Корпус материалы: боялған металдың техникалық сипаттамасы 890х845х750мм, 8,4 кВТ, 220В, 90 кг, камераның ішкі өлшемдері: 610х610х140мм, корпус материалы: боялған металл, температура: 100-450С, штепсельсіз жеткізіледі Негізгі сипаттамалары Қыздыру түрі Электр Камералар саны 2 дана. Максималды температура 450 C Үстел үсті орнату түрі Қуаты 8,4 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 890 мм Ені 845 мм Биіктігі 750 мм Таза салмағы 90 кг Брутто салмағы 115 кг Брутто ұзындығы 990 мм Брутто ені 900 мм Брутто биіктігі 940 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 890 мм |
| Ені | 845 мм |
| Салмақ | 90 кг |
| Биіктігі | 750 мм |
| Ішкі ұзындығы | 610 мм |
| Ішкі ені | 610 мм |
| Ішкі биіктігі | 140 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
