Негізгі сипаттама Hurakan HKN-SMC04 түтін үйі өндірісте, кафелер мен мейрамханаларда ет және балық өнімдерін, құс етін, көкөністерді және басқа да өнімдерді шегуге арналған. Үйде пайдалануға жарамды. Ерекшеліктер: – Корпус материалы: тот баспайтын болат – Температуралық режим: +30...+135 С – Таймер 3 сағатқа дейін Толық жиынтық: – Тор - 4 дана. Техникалық сипаттамасы 550х400х870мм, 30кг, 1КВт, 220В, 4 деңгей, жиынтықта 4 тор, корпус материалы - тот баспайтын. болат, 30-135С, таймер 3 сағатқа дейін Негізгі сипаттамалары Шылым шегетін пештің құрылғы түрі Деңгейлер саны 4 Басқару түрі Электромеханикалық Қуаты 1 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 550 мм Ені 400 мм Биіктігі 870 мм Таза салмағы 30 кг Жалпы салмағы 32,5 кг Жалпы ұзындығы 560 мм Жалпы ені 500 мм Жалпы биіктігі 870 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ыстайтын жайдың түрі | Электр |
| ыстайтын жайдың деңгейлерінің саны | 4 |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жиынтық | |
| Азық-түлік торы | 4 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ыстайтын жайдың ұзындығы | 550 мм |
| ыстайтын жайдың ені | 400 мм |
| Ыстайтын жайдың биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 30 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
