Негізгі сипаттамасы Hurakan HKN-KAF1B ажыратқыш шкафы – бұл ашытуды тоқтатуды қоса алғанда, пісіру алдында қамыр дайындамаларын түпкілікті тексеруге арналған кәсіби жабдық. Бұл модель алдыңғы түнде қамырдың оңтайлы пісуіне байланысты таңертеңгі пісіруді бірден бастауға мүмкіндік береді. Техникалық сипаттамасы 600х960х2050мм, 49кг, 220В, 1,5кВТ, 16 деңгей, босату камерасының температуралық режимі: 2-50С, камера 730х490х1575, табалар 600х400мм Негізгі сипаттамалары Деңгейлер саны 16 дана. Науа түрі En60x40 Науа өлшемі 600x400 мм Басқару түрі Электрондық Қуаты 1,5 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 600 мм Ені 960 мм Биіктігі 2050 мм Таза салмағы 49 кг Брутто салмағы 60 кг Брутто ұзындығы 710 мм Брутто ені 1070 мм Брутто биіктігі 2140 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 2050 мм |
| Салмақ | 49 кг |
| Жинақтау сипаттамасы | |
| Пісіру парақтарының саны | 16 д. (дана) |
| Пісіру парағының ені | 400 мм |
| Пісіру парағының ұзындығы | 600 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
