Негізгі сипаттамасы Hurakan HKN-XLT25M ажыратқыш шкафы – бұл пісіруді бастамас бұрын ашытқы қамырының дайындамасын ашыту үшін қолайлы жағдай жасайтын кәсіби жабдық. Дәлелдеу қамырдың тығыздығын азайтуға және оның көлемін арттыруға мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: – 2 термостат: ылғалды және құрғақ жылытуға арналған – Температуралық режим: - Камерада: +30...+85 С - Резервуардағы су: +30...+110 С – Ыдысқа суды қолмен құю арқылы бумен ылғалдандыру – Әйнегі бар есік тексеру процесін визуалды түрде басқаруға мүмкіндік береді Техникалық сипаттамасы 1220х815х940мм, 45кг, 220В, 2,8кВТ, 10 (2*5) деңгей, температура режимі 30-85С, камера 720х1190х650мм, пісіру парақтары 600х400мм, бағыттағыштар арасындағы қашықтық 7см Негізгі сипаттамалары Деңгейлер саны 10 дана. Науа түрі En60x40 Науа өлшемі 600x400 мм Деңгейлер арасындағы қашықтық 70 мм Басқару түрі Электромеханикалық Суға қосылу Қуаты 2,8 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 1220 мм Ені 815 мм Биіктігі 940 мм Таза салмағы 45 кг Брутто салмағы 60 кг Брутто ұзындығы 900 мм Брутто ені 1300 мм Брутто биіктігі 1000 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| бағыттауыштар арасындағы қашықтық | 7 мм |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 815 мм |
| Биіктігі | 940 мм |
| Салмақ | 45 кг |
| Жинақтау сипаттамасы | |
| Пісіру парақтарының саны | 10 д. (дана) |
| Пісіру парағының ені | 400 мм |
| Пісіру парағының ұзындығы | 600 мм |
| Пісіру парағының материалы | Тот баспайтын болат |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
