Негізгі сипаттамасы Hurakan HKN-XLT25MWS ажыратқыш шкафы – бұл пісіруді бастамас бұрын ашытқы қамырының дайындамасын ашыту үшін қолайлы жағдай жасайтын кәсіби жабдық. Дәлелдеу қамырдың тығыздығын азайтуға және оның көлемін арттыруға мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: – 2 термостат: ылғалды және құрғақ жылытуға арналған – Температуралық режим: - Камерада: +30... +85 С - Резервуардағы су: +30... +110 С – Су деңгейін бақылау автоматты түрде жүзеге асырылады – Әйнегі бар есік 1220х815х940мм, 46кг, 220В, 2,8кВТ, 10 (2*5) деңгейлерінің техникалық сипаттамаларын, температура режимін көзбен бақылауға мүмкіндік береді. 30-85C, камера 720х1190х650мм, суға қосылу, пісіру парақтары 600х400мм Негізгі сипаттамалары Деңгейлер саны 10 дана. Науа түрі En60x40 Науа өлшемі 600x400 мм Деңгейлер арасындағы қашықтық 70 мм Электромеханикалық басқару түрі Суға қосылу Иә Қуат 2.8 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 1220 мм Ені 815 мм Биіктігі 940 мм Таза салмағы 46 кг Брутто салмағы 58 кг Брутто ұзындығы 900 мм Брутто ені 1300 мм Брутто биіктігі 1000 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| бағыттауыштар арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 815 мм |
| Биіктігі | 940 мм |
| Салмақ | 46 кг |
| Жинақтау сипаттамасы | |
| Пісіру парақтарының саны | 10 д. (дана) |
| Пісіру парағының ені | 400 мм |
| Пісіру парағының ұзындығы | 600 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
