Негізгі сипаттамасы Hurakan HKN-XLT193M ажыратқыш шкафы – бұл пісіруді бастамас бұрын ашытқы қамырының дайындамасын ашыту үшін қолайлы жағдай жасайтын кәсіби жабдық. Дәлелдеу қамырдың тығыздығын азайтуға және оның көлемін арттыруға мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: – Тот баспайтын болаттан жасалған – 2 термостат: ылғалды және құрғақ жылытуға арналған – Температуралық режим: - Камерада: +30...+85 С - Резервуардағы су: +30...+110 С – Ыдысқа суды қолмен құю арқылы бумен ылғалдандыру – Ылғалдылық 80-95% – Желдетілген – Әйнегі бар есік тексеру процесін визуалды түрде басқаруға мүмкіндік береді Техникалық сипаттамасы 500x700x1560, 32кг, 220В, 2,6кВТ, 13 деңгей, ылғалдылық 80-95%, температура режимі 30-110C, тот баспайтын.болат, бағыттағыштар арасындағы биіктігі 9,4 см, табалар 600х400мм Негізгі сипаттамалары Деңгейлер саны 13 дана. Пісірме табақтың түрі En60x40 Науаның өлшемі 600x400 мм Деңгейлер арасындағы қашықтық 94 мм Басқару түрі Электромеханикалық Суға қосылу Қуаты 2,6 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 700 мм Ені 500 мм Биіктігі 1560 мм Таза салмағы 32 кг Брутто салмағы 39 кг Брутто ұзындығы 555 мм Брутто ені 730 мм Брутто биіктігі 1765 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| бағыттауыштар арасындағы қашықтық | 94 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Салмақ | 32 кг |
| Жинақтау сипаттамасы | |
| Пісіру парақтарының саны | 13 д. (дана) |
| Пісіру парағының ені | 400 мм |
| Пісіру парағының ұзындығы | 600 мм |
| Пісіру парағының материалы | Тот баспайтын болат |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
