Негізгі сипаттамасы Hurakan HKN-XFT135 конвекциялық пеші шағын мейрамхананың, бардың немесе кафенің асханасына, сондай-ақ фастфуд кәсіпорындарына жарамды. Ет пен балықты пісіруге, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге қолданылады. Пеш камера ішіндегі температуралық өрістің біркелкі және жылдам таралуына кепілдік береді, бұл пісіру уақытын айтарлықтай қысқартады. Ерекшеліктері: — Пештің корпусы мен камерасы тот баспайтын болаттан жасалған — Қос әйнекті есік — Камера өлшемі 375х360х330 мм — Температура режимі: +50...+250 С Басқару панелі: — 120 минутқа таймер — Температураны бірқалыпты реттеу — Уақыт пен жылудың жарық индикаторлары Толық жиынтық: — Пісіру парағы – 3 дана. Техникалық сипаттама 495х600х502мм, 20кг, 2,5кВТ, 220В, камера өлшемі: 375х360х330мм, 4 деңгей, температура режимі: 50-250С, таймер: 120мин, тор/науа өлшемі: 354х327мм, науа тереңдігі 25мм, камера және корпус - тот баспайтын. болат 430, деңгейлер арасындағы қашықтық 65 мм, температураны бірқалыпты реттеу, қос шыны, 3 науаға кіреді Негізгі техникалық сипаттамалар Қосылым түрі Электр энергиясы Деңгейлер саны 4 Науа түрі Науаның кішірейтілген өлшемі 354x327 Деңгейлер арасындағы қашықтық 65 мм Басқару түрі Электромеханикалық Буды ылғалдандыру Үстел үсті орнату түрі Есік топсаларының төменгі жағында орналасуы Желдеткіш жылдамдығының саны 1 Су қосылымы жоқ Гриль Жоқ Автоматты жуу қарастырылмаған Жылжымалы арба қарастырылмаған Есікті іліп қою мүмкіндігі Жоқ Қуаты 2,5 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 495 мм Ені 600 мм Биіктігі 502 мм Таза салмағы 20 кг Брутто салмағы 22.5 кг Брутто ұзындығы 570 мм Брутто ені 670 мм Брутто биіктігі 570 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 495 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 502 мм |
| Салмақ | 20 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Жинақтау | Пісіру парақтары |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 65 мм |
| Ені | 327 мм |
| Ұзындығы | 354 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
