Негізгі сипаттамасы Hurakan HKN-XFT133M конвекциялық пеші шағын мейрамхананың, бардың немесе кафенің асханасына, сондай-ақ фастфуд кәсіпорындарына жарамды. Ет пен балықты пісіруге, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге қолданылады. Пеш камера ішіндегі температуралық өрістің біркелкі және жылдам таралуына кепілдік береді, бұл пісіру уақытын айтарлықтай қысқартады. Ерекшеліктер: — Камераның көлемі 57 литр — Температуралық режим: +50...+300 С Басқару панелі: — 60 минуттық таймер — Термостат — Қуат және қыздыру шамдарының индикаторлары Толық жиынтық: — Тор 436х315 мм – 4 дана Техникалық сипаттама 595x600x580, 2,52кВТ, 220 В, 4 деңгей, 4 тор кіреді (436х315мм), температуралық режим: 50-300С, деңгейлер арасындағы қашықтық 80мм Негізгі сипаттамалары Қосылу түрі Электр энергиясы Деңгейлер саны 4 Науа түрі Науаның кішірейтілген өлшемі 436x315 Деңгейлер арасындағы қашықтық 80 мм Басқару түрі Электромеханикалық Буды ылғалдандыру Жоқ Үстел үсті орнату түрі Есік топсаларының Төменгі жағында орналасуы Желдеткіш жылдамдығының саны 1 Суға қосылу Гриль жоқ Автоматты жуу қарастырылмаған Жылжымалы арба қарастырылмаған Есікті іліп қою мүмкіндігі Жоқ Қуат 2.52 кВТ Кернеу 220В Ұзындығы 595 мм Ені 600 мм Биіктігі 580 мм Таза салмағы 36 кг Брутто салмағы 37.8 кг Брутто ұзындығы 675 мм Брутто ені 675 мм Брутто биіктігі 650 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 595 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 580 мм |
| Салмақ | 36 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Жинақтау | Пісіру парақтары |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Ені | 315 мм |
| Ұзындығы | 436 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
