Негізгі сипаттамасы Hurakan HKN-XFT133L конвекциялық пеші шағын мейрамхананың, бардың немесе кафенің асханасына, сондай-ақ фастфуд кәсіпорындарына жарамды. Ет пен балықты пісіруге, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге қолданылады. Пеш камера ішіндегі температуралық өрістің біркелкі және жылдам таралуына кепілдік береді, бұл пісіру уақытын айтарлықтай қысқартады. Мүмкіндіктер: — Қос әйнегі бар есік — Камера көлемі 42 литр — Температура режимі: 0...+250 С — Камераның артқы жарығы Басқару панелі: — 120 минуттық таймер — Температураны үздіксіз реттеу — Қуат және қыздыру шамдарының индикаторлары Жабдық: — Тот баспайтын болаттан жасалған тор – 1 дана. — Анодталған алюминийден жасалған таба – 1 дана. Техникалық сипаттама 580x570x425, 24кг, 2,5кВТ, 220В, камера өлшемі: 470x400x250 (42л), 3 деңгей, температура режимі: 0-250С, таймер: 120мин, торлар/науалар өлшемі: 450x300, жиынтықта 1 тор (тот баспайтын.болат) және 1 науа (анодталған алюминий), температураны бірқалыпты реттеу, бағыттаушы рельстер арасындағы қашықтық - 70 мм, артқы жарық, қос шыны Негізгі сипаттамалары Қосылым түрі Электр энергиясы Деңгейлер саны 3 Науа түрі Науаның кішірейтілген өлшемі 450x300 Деңгейлер арасындағы қашықтық 70 мм Басқару түрі Электромеханикалық Буды ылғалдандыру Жоқ Орнату түрі Үстел үсті Есік топсаларының Төменгі жағында орналасуы Желдеткіш жылдамдығының саны 1 Су қосылымы жоқ Гриль Жоқ Автоматты жуу қарастырылмаған Жылжымалы арба қарастырылмаған Есікті іліп қою мүмкіндігі Жоқ Қуат 2,5 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 570 мм Ені 580 мм Биіктігі 425 мм Таза салмағы 24 кг Брутто салмағы 26 кг Брутто ұзындығы 650 мм Брутто ені 510 мм Брутто биіктігі 680 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 580 мм |
| Жалпы ені | 570 мм |
| Жалпы биіктігі | 425 мм |
| Салмақ | 24 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
