Негізгі сипаттамасы Hurakan HKN-XFT132 конвекциялық пеші шағын мейрамхананың, бардың немесе кафенің асханасына, сондай-ақ фастфуд кәсіпорындарына жарамды. Ет пен балықты пісіруге, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге қолданылады. Пеш камера ішіндегі температуралық өрістің біркелкі және жылдам таралуына кепілдік береді, бұл пісіру уақытын айтарлықтай қысқартады. Ерекшеліктері: — Пештің корпусы мен камерасы тот баспайтын болаттан жасалған — Қос әйнекті есік — Камераның көлемі 35 литр — Температура режимі: +50...+250 С Басқару панелі: — 120 минутқа арналған таймер — Температураны үздіксіз реттеу — Қуат және қыздыру шамдарының толық жиынтығы: — Пісіру парағы – 3 дана. Техникалық сипаттама 415х600х502мм, 18кг, 2,1кВТ, 220В, камера өлшемі: 295х360х330мм (35л), 4 деңгей, температура режимі: 50-250С, таймер: 120мин, торлар/науалар өлшемі: GN1/2 (325х265мм), камера және корпус - тот баспайтын. болат 430, деңгейлер арасындағы қашықтық 75 мм, температураны бірқалыпты реттеу, қос шыны, 3 науаға кіреді Негізгі техникалық сипаттамалар Қосылым түрі Электр энергиясы Деңгейлер саны 4 Науа түрі Gn1/2 науаның кішірейтілген өлшемі Деңгейлер арасындағы қашықтық 75 мм Басқару түрі Электромеханикалық Буды ылғалдандыру Үстел үсті орнату түрі Есік топсаларының төменгі жағында орналасуы Желдеткіш жылдамдығының саны 1 Су қосылымы жоқ Гриль жоқ Автоматты жуу қарастырылмаған Жылжымалы арба қарастырылмаған Есікті іліп қою мүмкіндігі Жоқ Қуаты 2,5 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 415 мм Ені 600 мм Биіктігі 502 мм Таза салмағы 18 кг Брутто салмағы 21,5 кг Брутто ұзындығы 490 мм Брутто ені 670 мм Брутто биіктігі 570 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пісіру парағы | GN 1/2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 415 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 330 мм |
| Салмақ | 18 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Жинақтау | Пісіру парақтары |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
