HURAKAN HKN-C2-T АРБАСЫНДА МАҚТА КӘМПИТТЕРІН ӨНДІРУГЕ АРНАЛҒАН МАШИНА
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (708) 233-38-65
Менеджер 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Негізгі сипаттамасы HURAKAN HKN-C2-T аппараты мақта кәмпитін дайындауға арналған. Ішкі және сыртқы пайдалану үшін қолайлы. Ерекшеліктер: - Тостағанның материалы: тот баспайтын болат - Электромеханикалық басқару - Өнімділік: сағатына 15 граммнан 200 порция - Қоршаған ортаның температурасы: -5С төмен емес Техникалық сипаттамасы 945х520х890мм, 0,9кВТ, 220В, 19,5кг., тостағанның диаметрі 520мм, өнімділігі 2,8 кг/сағ, арбада, қызғылт түсті, бір қорапта бөлшектелген Негізгі сипаттамалары Өнімділігі 3 кг/сағ. Тостағанның диаметрі 520 мм Арбаның болуы Иә Қуаты 0,9 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 520 мм Ені 945 мм Биіктігі 890 мм Таза салмағы 19,5 кг Брутто салмағы 22 кг Брутто ұзындығы 535 мм Брутто ені 535 мм Брутто биіктігі 490 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Мақта кәмпит аппараты |
| қызметі | Кәсіби |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Өнімділік | 3 порц./сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Ені | 945 мм |
| Биіктігі | 890 мм |
| Ұстағыштың диаметрі | 520 мм |
| Салмақ | 19.5 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



