Негізгі сипаттамасы HURAKAN HKN-C3E аппараты мақта кәмпитін дайындауға арналған. Ішкі және сыртқы пайдалану үшін қолайлы. Ерекшеліктер: - Корпус материалы: боялған металл - Тостаған материалы: тот баспайтын болат - Электромеханикалық басқару - Қоршаған ортаның температурасы: -5С төмен емес Техникалық сипаттамасы 720х720х490мм, 1КВт, 220В, 11,5кг, тостағанның диаметрі 720мм Негізгі сипаттамалары Тостағанның диаметрі 720мм Арбаның болуы Қуаты 1 кВТ Кернеуі 220В Ұзындығы 720мм Ені 720мм Биіктігі 490мм Таза салмағы 11,5 кг Брутто салмағы 12,6 кг Брутто ұзындығы 760 мм Брутто ені 760 мм Брутто биіктігі 430 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Мақта кәмпит аппараты |
| қызметі | Кәсіби |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 720 мм |
| Ені | 720 мм |
| Биіктігі | 490 мм |
| Ұстағыштың диаметрі | 720 мм |
| Салмақ | 11.5 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
