Негізгі сипаттамасы HKN-GEW10M аппараты шұжықтарды жұмыртқаға тез пісіруге арналған. Пісіру келесідей жүреді: пісіруге арналған шұңқырға бірнеше тамшы өсімдік майы құйылады, содан кейін жұмыртқа сол жерге сындырылады және шашлыкқа дайындалған шұжық салынады. Пісіру процесі автоматты түрде жүреді. Көшедегі орындарда және фастфуд кәсіпорындарында қолданылады. Мүмкіндіктер: - Әр бөлікке арналған бөлек қосқыш Толық жиынтық: - Ағаштан жасалған шашлыктар жиынтығы (15-20шт) - Бөліктерді майлауға арналған рамрод - Жууға арналған щетка - Құрылғының түбіндегі тығындарды бұрап алуға арналған кілт - Майға арналған аспаздық щетка Техникалық сипаттамасы 410х200х230, 1,4 кВТ, 220В, 4,5 кг., 10 шұжыққа, әр бөлікке арналған бөлек қосқыш Негізгі сипаттамалары Сыйымдылығы 10 дана. Қуаты 1.4 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 200 мм Ені 410 мм Биіктігі 230 мм Таза салмағы 4.5 кг Брутто салмағы 4.2 кг Брутто ұзындығы 250 мм Брутто ені 460 мм Брутто биіктігі 300 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Түрі | Аппарат |
| Аппарат түрі | корн-дог үшін |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Ені | 410 мм |
| Биіктігі | 230 мм |
| Салмақ | 4.5 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
