Негізгі сипаттамасы HURAKAN HKN-PCORN-T аппараты тәтті, тұзды және басқа да попкорн дәмін дайындауға арналған. Кинотеатрларда, сауда-ойын-сауық кешендерінде, көше нүктелерінде қолданылады. Ерекшеліктері: - Корпус алюминийден жасалған - Беріктігі жоғары панорамалық шыны - Тостағанның іші тефлонмен қапталған алюминийден жасалған - Тостағанның сырты 201 баспайтын болаттан жасалған - Қос түбі жылытылған - Температура: 50~250 - Майдың мөлшері: бір порцияға 50 мл - Қанттың мөлшері: бір порцияға 100 грамм - Астық мөлшері: бір порцияға 150 грамм - Өнімділік: минутына 0,5 тостаған Техникалық сипаттамасы 940х450х1540мм, 1,3 кВТ, 220В, 34,5кг, арбада, жылытылатын қос түбі, 2 минутта 1 тостаған. Негізгі техникалық сипаттамалар Орнату түрі Попкорнның едендік түрі Тұздалған/тәтті Өнімділігі 30 кг/сағ. Арбаның болуы Иә Қуаты 1.3 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 940 мм Ені 450 мм Биіктігі 1540 мм Нетто салмағы 30 кг Брутто салмағы 34 кг Брутто ұзындығы 650 мм Брутто ені 540 мм Брутто биіктігі 1315 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, Fast-food, Көше саудасы, Кинотеатрға арналған, Барға арналған |
| Попкорнды жылыту функциясы | Түбін жылытумен |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 940 мм |
| Ені | 450 мм |
| Биіктігі | 1540 мм |
| Салмақ | 30 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
