Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-PCORN құрылғысы тәтті, дәмді және басқа да попкорн дәмін дайындауға арналған. Кинотеатрларда, сауда-ойын-сауық кешендерінде, көше нүктелерінде қолданылады. Ерекшеліктері: - Беріктігі жоғары панорамалық шыны - Тостағанның іші тефлонмен қапталған алюминийден жасалған - Тостағанның сырты 201 баспайтын болаттан жасалған - Қос түбі жылытылған - Температура: 220~240 - Майдың мөлшері: бір порцияға 50 мл - Қанттың мөлшері: бір порцияға 100 грамм - Астық мөлшері: бір порцияға 150 грамм - Өнімділігі: минутына 0,5 тостаған Техникалық сипаттамасы 510x380x680, 220В, 1,3кВТ, 14,35кг, корпус материалы: алюминий, панорамалық әйнек, жылытылатын қос түбі, 2 минутта сыйымдылығы 1 тостаған. Негізгі техникалық сипаттамалар Орнату түрі Үстел үсті Попкорн түрі Тұздалған/тәтті Өнімділігі 30 кг/сағ. Арбаның болуы Жоқ Қуаты 1.3 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 510 мм Ені 380 мм Биіктігі 680 мм Таза салмағы 14.35 кг Брутто салмағы 17 кг Брутто ұзындығы 415 мм Брутто ені 565 мм Брутто биіктігі 720 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, Fast-food, Көше саудасы, Кинотеатрға арналған, Барға арналған |
| Попкорнды жылыту функциясы | Түбін жылытумен |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 380 мм |
| Биіктігі | 680 мм |
| Салмақ | 14.35 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
