Негізгі сипаттама HURAKAN HKN-PCORN2 құрылғысы тәтті, дәмді және басқа да попкорн дәмін дайындауға арналған. Кинотеатрларда, сауда-ойын-сауық кешендерінде, көше нүктелерінде қолданылады. Ерекшеліктері: - Корпус алюминийден жасалған - Беріктігі жоғары панорамалық шыны - Тостағанның іші тефлонмен қапталған алюминийден жасалған - Тостағанның сырты 201 баспайтын болаттан жасалған - Қос түбі жылытылған - Температура: 50~250 - Майдың мөлшері: бір порцияға 50 мл - Қанттың мөлшері: бір порцияға 100 грамм - Астық мөлшері: бір порцияға 150 грамм - Өнімділігі: минутына 0,5 тостаған Техникалық сипаттамасы 560х420х760мм, 1,3 кВТ, 220В, 16кг, корпус материалы: алюминий, панорамалық әйнек, жылытылатын қос түбі, қара төбесі, 2 минутта 1 тостаған. Негізгі техникалық сипаттамалар Орнату түрі Үстел үсті Попкорн түрі Тұздалған/тәтті Өнімділігі 30 кг/сағ. Арбаның болуы Қуат жоқ 1.3 кВТ Кернеу 220 В Ұзындығы 560 мм Ені 420 мм Биіктігі 760 мм Таза салмағы 16 кг Брутто салмағы 17 кг Брутто ұзындығы 475 мм Брутто ені 610 мм Брутто биіктігі 795 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, Fast-food, Көше саудасы, Кинотеатрға арналған, Барға арналған |
| Өнімділік | 30 кг/сағ |
| Попкорнды жылыту функциясы | Түбін жылытумен |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 420 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
| Салмақ | 16 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
