Негізгі сипаттамасы HURAKAN HKN-ADM01 кәсіби аппараты белгілі бір температураға дейін қыздырылған фритюр майында дәстүрлі пішіндегі пончиктерді пішіндеуге және дайындауға арналған. Қоғамдық тамақтандыру орындарында қолданылады. Ерекшеліктері: - Толығымен тот баспайтын болаттан жасалған - Үш өлшемді пончиктерді пісіру мүмкіндігі: 5, 7 және 9 см - Пончиктерді аудару және шығару қондырғысы жоқ Техникалық сипаттамасы 1000х550х560мм, 39кг, 3КВт, 220В, пончиктерді аудару және шығару қондырғысы жоқ, қамырға арналған диспенсердің көлемі 4,7л; пончиктерді 3 өлшемде (диаметрде) пісіру мүмкіндігі: 5см, 7см, 9см, тот баспайтын корпус. болат, 720 дана/сағ Негізгі сипаттамалары Өнімділігі 720 дана/сағ. Сынақ диспенсері Иә Диспенсердің көлемі 4,7 л. Май төгетін шүмек Қуаты 3 кВТ Кернеуі 220 В Ұзындығы 1000 мм Ені 550 мм Биіктігі 560 мм Таза салмағы 39 кг Жалпы салмағы 40 кг Жалпы ұзындығы 600 мм Жалпы ені 1200 мм Жалпы биіктігі 400 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Диспенсердің көлемі | 4.7 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 550 мм |
| Биіктігі | 560 мм |
| Салмақ | 39 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
