Негізгі сипаттамасы HURAKAN HKN-ADM02E кәсіби аппараты белгілі бір температураға дейін қыздырылған фритюр майында дәстүрлі пішіндегі пончиктерді пішіндеуге және дайындауға арналған. Қоғамдық тамақтандыру орындарында қолданылады. Ерекшеліктері: - Толығымен тот баспайтын болаттан жасалған - 1000х550х560мм, 37кг, 220В, 2,5 кВТ техникалық сипаттамада пончиктерді аудару және шығару қондырғысы жоқ, пончиктерді аудару және шығару қондырғысы жоқ, қамырға арналған диспенсердің көлемі 4,7л; 3 өлшемді (диаметрлі) пончиктерді пісіру мүмкіндігі: 5см, 7см, 9см, тот баспайтын корпус. болат, температура диапазоны: 50-300C Негізгі сипаттамалары Өнімділігі 720 дана/сағ. Ваннаның көлемі 15 л. Сынақ диспенсері Иә Диспенсердің көлемі 4,7 л. Май төгетін шүмек Жоқ Кернеу 220 В Ұзындығы 1000 мм Ені 550 мм Биіктігі 560 мм Таза салмағы 37 кг Брутто салмағы 39 кг Брутто ұзындығы 1010 мм Брутто ені 460 мм Брутто биіктігі 340 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| фритюрдің көлемі | 15 л |
| Диспенсердің көлемі | 4.7 л |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 550 мм |
| Биіктігі | 560 мм |
| Салмақ | 37 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
